Gabinet stomatologiczny w Poznaniu

Dentysta Poznań (Jeżyce)

Wonder Art to profesjonalny gabinet dentystyczny w Poznaniu, w którym pacjenci mogą liczyć na spełnienie swoich marzeń w zakresie idealnego stanu uzębienia. Z nami uzyskasz piękny uśmiech. Jako specjaliści zajmujemy się szerokim zakresem problemów – od podstawowych usług stomatologicznych, typu wybielanie zębów przywracających im śnieżną biel, poprzez piękne, naturalne, bardzo estetyczne korony pełnoceramiczne Press / Cerkon, których struktura jest bardzo zbliżona do prawdziwej tkanki zęba, kończąc na zaawansowanych usługach protetycznych wykonywanych we własnym laboratorium. Specjalistyczne wyposażenie gabinetu stomatologicznego w Poznaniu pozwala na realizowanie nawet najtrudniejszych zadań, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie obecne we współczesnej stomatologii.

Stomatolog / Dentysta – Poznań

Kiedy należy odwiedzić profesjonalny gabinet dentystyczny w Poznaniu? Wbrew powszechnym uprzedzeniom nie warto czekać do stanu krytycznego, w którym ból zębów uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem pacjentów, jednocześnie dbając o ich pełny komfort, niezależnie od rodzaju przeprowadzanego zabiegu. Nasz dentysta w Poznaniu zajmie się leczeniem i zapobieganiem występowania próchnicy oraz chorób przyzębia. W naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu zajmujemy się takimi działami jak Stomatologia zachowawcza i periodontologia, Stomatologia estetyczna oraz Endodoncja i chirurgia. Praca dentysty oraz stomatologa w Poznaniu prezentuje zatem bardzo szerokie możliwości, pozwalające na uzyskanie doskonałych efektów. Ma to znaczenie nie tylko z punktu widzenia zdrowotnego, ale także komfortu psychicznego pacjentów. Najpoważniejsze kompleksy dotyczące stanu uzębienia mogą zostać usunięte właśnie w naszym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Poznań jest miastem, w którym każdego dnia pomagamy pacjentom w dążeniu do pięknego i idealnie zdrowego uśmiechu.

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet dentystyczny w Poznaniu?

Wizyty w gabinecie dentystycznym w Poznaniu wielu osobom mogą kojarzyć się dość nieprzyjemnie z uwagi na wcześniejsze negatywne doświadczenia. Przy odpowiedniej opiece można jednak odczarować niechęć do dentysty. Poznań jest miastem, w którym realizujemy swoją misję właśnie w tym celu. Proponujemy Państwu wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach w nowocześnie wyposażonym gabinecie. Profesjonalny dentysta (Poznań) gwarantuje miłą i przyjazną atmosfera, maksymalny komfort i zadowolenie naszych klientów – to najważniejsze wartości, jakie towarzyszą nam podczas codziennej pracy w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Poznań ma wiele do zaoferowania pacjentom zainteresowanym poprawą stanu uzębienia. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję z podanego niżej zestawienia naszych usług lub umówić się na konsultację u dentysty. Poznań to miejsce, gdzie specjalistycznie zajmujemy się diagnostyką i proponujemy najlepsze leczenie.

Profesjonalny gabinet dentystyczny. Poznań, ul. Dąbrowskiego 75 lok. 7 i 8

Przyjazny gabinet stomatologiczny – Poznań

Odwiedzanie miejsc, takich jak gabinet stomatologiczny (Poznań) może wydawać się niemiłym doświadczeniem nie tylko w przypadku dzieci, ale także dorosłych. Zazwyczaj dzieje się tak z powodu negatywnych wspomnień, które rzutują również na przyszłość związaną z leczeniem stomatologicznym. Wielu pacjentów z pewnością na własnym przykładzie mogło przekonać się, że wcale nie jest łatwo znaleźć gabinet stomatologiczny w Poznaniu, w którym panuje dobra atmosfera i odpowiednie podejście do każdego pacjenta. Warto jednak dać szansę doświadczonym specjalistom, ponieważ unikanie gabinetu stomatologicznego w Poznaniu z pewnością nie zwiastuje niczego dobrego. Taka sytuacja może być szczególnie niebezpieczna dla zdrowia, gdyż zazwyczaj prowadzi do zniechęcenia i braku regularnych kontroli stomatologicznych. Nieobjęcie opieką przez stomatologa w Poznaniu może prowadzić do wystąpienia zmian, które w późniejszym czasie jeszcze trudniej będzie usunąć. Brak kontroli specjalisty jest jeszcze bardziej groźny w przypadku wystąpienia różnorodnych problemów związanych ze zdrowiem jamy ustnej. W takim wypadku konieczna jest jak najszybsza interwencja stomatologa. Poznań jest Twoim miejscem zamieszkania? Skorzystaj z profesjonalnej opieki w gabinecie Wonder Art. W naszym gabinecie dentystycznym (Poznań) zostaniesz objęty specjalistyczną pomocą najlepszego dentysty oraz stomatologa w Poznaniu, posiadającego odpowiednie doświadczenie w codziennej pracy z pacjentami.

Gabinet stomatologiczny Poznań. Stom-Lab, zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa opieka dentysty i stomatologa – Poznań

W ramach konsultacji z doświadczonymi specjalistami prowadzonych w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu możesz liczyć na profesjonalne rozpoznanie problemu, a także opracowanie planu działania właściwego dla konkretnego przypadku. Wszystkie zabiegi naszych specjalistów w ramach funkcjonowania gabinetu dentystycznego w Poznaniu nastawione są przede wszystkim na wyeliminowanie kłopotliwych problemów, które negatywnie wpływają na codzienny komfort życia. W pracy stomatologa w Poznaniu liczy się przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta, mające na celu wyeliminowanie jego kompleksów. Takie postępowanie znacząco przyczynia się do poprawy ogólnego samopoczucia pacjenta, również na gruncie psychicznym. Wszystkie zabiegi przeprowadzane przez dentystę w Poznaniu są związane z troską o piękny uśmiech, tak wyjątkowo ważny w codziennym życiu.

 Profesjonalny dentysta, stomatolog (Poznań) tylko w Stom-Lab!

Sterylizacja i zdrowie pacjenta – najważniejsze zasady funkcjonowania naszego gabinetu dentystycznego w Poznaniu

Posiadamy nowoczesny autoklaw do sterylizacji narzędzi stomatologicznych.
– wykonywane są regularnie testy sterylizacji
– do każdego zabiegu stosowany jest sprzęt jednorazowego użytku
– wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach
– sprzęt jest dezynfekowany przed każdym pacjentem

Stomatologia zachowawcza Kwota
Przegląd stomatologiczny 100 zł
Konsultacja stomatologiczna / porada 100 zł
Wypełnienia
Wypełnienie światłoutwardzalne ze znieczuleniem lub bez 300 - 450 zł
Odbudowa zęba 400 - 550 zł
Licowanie zęba kompozytem 350 - 450 zł
Znieczulenie 50 zł
Pin 100 zł
Opatrunek w leczeniu próchnicy 100 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym 200 zł
Fluoryzacja
Fluoryzacja kontaktowa (lakierowanie zębów stałych) 2 łuki 150 zł
Lakowanie zęba trzonowego 100 zł
Poszerzone lakowanie 120 zł
Znieczulenie 50 zł
Fluoryzacja pianką 3x 180 zł
Periodontologia
Piaskowanie zębów za pomocą piaskarki 170 zł
Skaling (usunięcie kamienia nazębnego) zębów szczęki i żuchwy 170 zł
Unieruchomienie zębów parodontalnych siatką z włókna szklanego x 1-2 ząb 300 zł
Skaling + Piaskownie + Polerka + Fluor 300 zł
Endodoncja
Devitalizacja zęba (zatrucie zęba) 150 zł
Trepanacja zęba martwego (lokalizacja ujść kanałów korzeniowych) 150 zł
Leczenie kanałowe (leczenie korzeni zęba) 1 kanał 450 zł
Leczenie kanałowe (leczenie korzeni zęba) 2 kanały 550 zł
Leczenie kanałowe (leczenie korzeni zęba) 3 kanały 700 zł
Leczenie kanałowe (leczenie korzeni zęba) 4 kanały 800 zł
Reendo +70 zł / kanał
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów żywych metodą nakładkową łuk górny i dolny
– Opalescence
500 zł
Wybielanie zębów żywych metodą nakładkową łuk górny i dolny
– Night White
600 zł
Chirurgia stomatologiczna
Usunięcie zęba w znieczuleniu 120 - 250 zł
Usunięcie zęba za pomocą dźwigni poprzez dłutowanie 350 - 500 zł
Opatrunek chirurgiczny przy utrudnionym wyżynaniu zęba
mądrości
50 zł
Wycięcie kieszonki przyzębnej przy utrudnionym wyżynaniu
zęba mądrości
200 zł
Spongostan 50 zł
Zaawansowane usługi chirurgiczne wymienione
poniżej są u nas wykonywane przez
chirurga na konkretne zlecenie
Usunięcie ósemki 450 - 800 zł
Usunięcie zatrzymanej ósemki 600 - 800 zł
Szycie rany 50 zł
Usunięcie chirurgiczne / operacyjne korzenia zęba 400 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej 1600 - 3500 zł
Resekcja korzenia 800 - 1 000 zł
Korona na implancie pełnoceramiczna cercon 1500 - 3000 zł
Korona na implancie z łącznikiem cerconowym 2500 - 3500 zł
Implant bez korony 3000 - 4000 zł
Korona na implancie 1800 - 3000 zł

Prace na implantach są wyceniane indywidualnie w zależności od rodzaju.
Ceny prac na implantach mogą ulegać zmianie.