Terapia dla par Poznań

Związek to relacja dwóch osób, które mają różne wartości, potrzeby i oczekiwania. Ponadto patrzą inaczej na świat i zostały wychowane w zupełnie inny sposób. Tworzenie takiej relacji to duże wyzwanie, które wymaga wiele cierpliwości i poświęceń. Niestety, wiąże się ono również z konfliktami i nieporozumieniami. W każdym związku od czasu do czasu pojawiają się kłótnie. Oczywiście, dopóki partnerzy potrafią wspólnie pracować nad problemami, nie muszą obawiać się o rozpad związku. Jednak, kiedy przestają ze sobą rozmawiać i unikają dyskusji, wtedy niezbędna może okazać się terapia dla par. Poznań to miasto, w którym działamy. Jeśli w Twoim związku pojawiły się nieporozumienia, z którymi nie potraficie sobie poradzić, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Terapia dla par (Poznań) jeszcze nigdy nie była przeprowadzana w tak miłej atmosferze jak w naszym Centrum Zdrowia.

 

Terapia dla par, Poznań – pomożemy Ci uratować związek 

Kryzysy zdarzają się w niemal każdym związku, jednak nie wszyscy są w stanie poradzić sobie z nimi samodzielnie. Wtedy najlepszą opcją jest terapia dla par (Poznań). Nasi specjaliści pomagają poprawić komunikację w związku i zrozumieć potrzeby drugiej osoby. Dzięki nam masz szansę uniknąć rozstania lub rozwodu i żyć szczęśliwie ze swoim partnerem. Podczas terapii dla par w Poznaniu pomożemy Ci określić i zrozumieć przyczynę kryzysu i poszukamy sposobu na rozwiązanie problemów partnerskich. Jeżeli nie potraficie sami sobie pomóc, właśnie terapia dla par (Poznań) będzie idealnym rozwiązaniem, żeby zażegnać kryzys.

Wonder-art. Terapia dla par. Poznań, ul. Dąbrowskiego 75, lok. 7 i 8

 

Terapia dla par, Poznań – jak wyglądają sesje? 

Wiele osób obawia się terapii dla par w Poznaniu, gdyż nie wie, jaka będzie jej forma. W naszym Centrum Zdrowia sesja przebiega w miłej atmosferze. Nigdy nie naciskamy na pacjentów i nie wywieramy presji. Staramy się zrozumieć obie strony i wyciągnąć wnioski. Zależy nam, aby uczestnicy terapii dla par w Poznaniu byli zaangażowani i aktywni. Najlepsze efekty osiągane są w przypadku partnerów, którzy bardzo chcą uzdrowić relację i pozostają naprawdę zmotywowani. Najtrudniej pomóc osobom, które nastawiły się już na rozwód i nie dają nic od siebie. W takiej sytuacji często potrzebne są spotkania indywidualne. Wielu pacjentów nie jest w stanie otworzyć się w obecności partnera, dlatego konieczne bywają rozmowy sam na sam ze specjalistą. Czas trwania terapii zależy od zaawansowania kryzysu – czasami wystarczy kilka spotkań, natomiast w innych przypadkach potrzebna jest kilkumiesięczna terapia dla par (Poznań). Zdarzają się także przypadki, w których pary korzystają z naszej pomocy przez lata. 

Na pierwszym spotkaniu ustalimy diagnozę, czyli poszukamy źródła kryzysu. Poprosimy obie strony o przedstawienie swojej opinii i punktu widzenia na temat problemu, partnera i związku. Następnie rozpoczniemy analizę emocji i zachowań. Dzięki terapii dla par w Poznaniu nie tylko rozwiążesz obecny problem, ale również nauczysz się sposobów na radzenie sobie z przyszłymi kryzysami.

Zatem, jeśli chcesz ratować swój związek, wybierz terapię dla par w Poznaniu w naszym Centrum Zdrowia. Zapraszamy!