Piaskowanie zębów w Poznaniu

Zdrowe zęby mają ogromne znaczenie w wielu aspektach naszego życia. Nie tylko służą nam każdego dnia do rozdrabniania pokarmu, który spożywamy, ale także umożliwiają nam poprawną wymowę i stanowią pewien rodzaj osobistej wizytówki – wiele osób zwraca uwagę na stan uzębienia i uśmiech rozmówcy. Co więcej – zęby mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i jeśli zaczną chorować, to bardzo często mogą powodować schorzenia w innych miejscach naszego ciała. Właśnie z tych wszystkich względów warto zadbać o to, aby były one w jak najlepszym stanie.

Jednym z podstawowych zabiegów higienicznych, które zdecydowanie pomagają utrzymać uzębienie w bardzo dobrym stanie, jest realizowane przez nas piaskowanie zębów w Poznaniu.

 

Piaskowanie zębów – na czym polega?

Piaskowanie zębów to jeden z prostszych zabiegów higienizacyjnych, które może wykonać zarówno higienista stomatologiczny, jak i sam stomatolog. Polega on na usunięciu kamienia nazębnego, osadu i wszelkich przebarwień, które znajdują się na powierzchni zębów. Do piaskowania wykorzystuje się wypuszczany pod ciśnieniem na zęby pacjenta strumień wody z dodatkiem drobin czyszczących, w których skład chodzą wodorowęglan sodu, erytrytol i glicyna. Dzięki takiemu zabiegowi zęby wyglądają znacznie lepiej i są zdrowsze.

 

Piaskowanie zębów w Poznaniu

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł zgłosić się na piaskowanie zębów, to doskonale trafiłeś. Ten zabieg znajduje się bowiem wśród usług, które realizujemy dla naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami, którzy już od długiego czasu pomagają mieszkańcom Poznania i nie tylko zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Przez cały okres naszego funkcjonowania pomogliśmy już wielu pacjentom w potrzebie, co pozwoliło nam na zebranie bardzo cennego doświadczenia, które dziś wykorzystujemy w praktyce. Jesteśmy profesjonalistami – doskonale znamy się na swojej pracy, a zęby nie mają przed nami żadnych tajemnic.

 

Opinie dotyczące naszych usług stomatologicznych są bardzo pozytywne. Klienci piszą do nas bardzo zadowoleni, wspominając profesjonalne podejście oraz krótki czas realizacji usług. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, ale masz jakieś pytania, to prosimy o telefon. Z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi. Nie zwlekaj dłużej, spraw, że Twoje zęby będą prezentowały się doskonale już dziś!