Piaskowanie zębów – Poznań

Zdrowe zęby mają ogromne znaczenie w wielu aspektach naszego życia. Nie tylko służą nam każdego dnia do rozdrabniania pokarmu, który spożywamy, ale także umożliwiają nam poprawną wymowę i stanowią pewien rodzaj osobistej wizytówki – wiele osób zwraca uwagę na stan uzębienia i uśmiech rozmówcy. Co więcej – zęby mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i jeśli zaczną chorować, to bardzo często mogą powodować schorzenia w innych miejscach naszego ciała. Właśnie z tych wszystkich względów warto zadbać o to, aby były one w jak najlepszym stanie.

Jednym z podstawowych zabiegów higienicznych, które zdecydowanie pomagają utrzymać uzębienie w bardzo dobrym stanie, jest realizowane przez nas piaskowanie zębów w Poznaniu.

 

Piaskowanie zębów – na czym polega?

Piaskowanie zębów (Poznań) to jeden z prostszych zabiegów higienizacyjnych, które może wykonać zarówno higienista stomatologiczny, jak i sam stomatolog. Polega on na usunięciu kamienia nazębnego, osadu i wszelkich przebarwień, które znajdują się na powierzchni zębów. Do piaskowania wykorzystuje się wypuszczany pod ciśnieniem na zęby pacjenta strumień wody z dodatkiem drobin czyszczących, w których skład chodzą wodorowęglan sodu, erytrytol i glicyna. Dzięki takiemu zabiegowi zęby wyglądają znacznie lepiej i są zdrowsze.

 

Piaskowanie zębów w Poznaniu

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł zgłosić się na piaskowanie zębów w Poznaniu, to doskonale trafiłeś. Ten zabieg znajduje się bowiem wśród usług, które realizujemy dla naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami, którzy już od długiego czasu pomagają mieszkańcom Poznania i nie tylko zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Przez cały okres naszego funkcjonowania pomogliśmy już wielu pacjentom w potrzebie, co pozwoliło nam na zebranie bardzo cennego doświadczenia, które dziś wykorzystujemy w praktyce. Jesteśmy profesjonalistami – doskonale znamy się na swojej pracy, a zęby nie mają przed nami żadnych tajemnic. Lata praktyki przekładają się na w pełni profesjonalne piaskowanie zębów (Poznań).

 

Opinie dotyczące naszych usług stomatologicznych są bardzo pozytywne. Klienci piszą do nas bardzo zadowoleni, wspominając profesjonalne podejście oraz krótki czas realizacji usług. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, ale masz jakieś pytania, to prosimy o telefon. Z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi. Nie zwlekaj dłużej, spraw, że Twoje zęby będą prezentowały się doskonale już dziś!