Usługi medyczne

Stomatologia

Nasz dentysta zajmie się leczeniem i zapobieganiem występowania próchnicy oraz chorób przyzębia. W naszym centrum zajmujemy się takimi działami jak Stomatologia zachowawcza i periodontologia, Stomatologia estetyczna oraz Endodoncja i chirurgia.

Czytaj więcej

Ortodoncja

Celem leczenia ortodontycznego jest nie tylko zapewnienie pięknego uśmiechu, ale również utrzymanie zdrowia zębów, przyzębia i stawu skroniowo-żuchwowego. Lepsze samopoczucie i zwiększona pewność siebie jest często zauważalnym wspaniałym efektem ubocznym.

Czytaj więcej

Protetyka

Posiadamy własne laboratorium, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać szybko i profesjonalnie. Mając wpływ na każdy etap leczenia możemy dobrać optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Fizjoterapia

Oferujemy szeroką gamę zabiegów dla pacjentów w każdym wieku, ze środowisk niesportowych i sportowych. Oceniamy i leczymy wiele różnych schorzeń mięśniowo-szkieletowych, które wpływają na całe ciało, od palców u stóp aż po głowę.

Czytaj więcej

Laboratorium Technik Dentystycznych

Wonder-Art & Stom-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej. Wyróżnia nas doskonale wykwalifikowany zespół techników i kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie techniki dentystycznej.

Czytaj więcej

Psychoterapia

Psychoterapia to jedna z metod leczenia schorzeń, zaburzeń i nieprawidłowości dotyczących ludzkiej psychiki. W zależności od problemu i stopnia jego nasilenia, stosuje się różne rodzaje i metody psychoterapii.

Czytaj więcej

Usługi kosmetyczne

Salon SPA / Wizaż

Oferujemy szeroki zakres usług masaży działających zbawiennie na ciało i psychikę człowieka, m.in. masaż miodem, masaż czekoladą, gorącymi kamieniami i więcej. W naszym SPA prowadzimy również Refleksologię stóp oraz głowy i Muzykoterapie.

Czytaj więcej

Medycyna Naturalna

Różne metody uzdrawiania tj. terapia mentalna, masaże – lecznicze, relaksacyjne, terapia kręgarska, klasyczny masaż chiński, akupunktura i elektroakupunktura ucha, staroludowa wiedza medyczna.

Czytaj więcej