Usługi medyczne

Stomatologia

Nasz dentysta zajmie się leczeniem i zapobieganiem występowania próchnicy oraz chorób przyzębia. W naszym centrum zajmujemy się takimi działami jak Stomatologia zachowawcza i periodontologia, Stomatologia estetyczna oraz Endodoncja i chirurgia.

Czytaj więcej

Psychoterapia

Psychoterapia to jedna z metod leczenia schorzeń, zaburzeń i nieprawidłowości dotyczących ludzkiej psychiki. W zależności od problemu i stopnia jego nasilenia, stosuje się różne rodzaje i metody psychoterapii.

Czytaj więcej

Protetyka

Posiadamy własne laboratorium, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać szybko i profesjonalnie. Mając wpływ na każdy etap leczenia możemy dobrać optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Punkt pobrań

Punkt pobrania w medycynie to miejsce, w którym pobiera się próbki materiału biologicznego, takie jak krew, mocz, czy tkanki, w celu diagnostyki lub badań laboratoryjnych.

Czytaj więcej

Laboratorium Technik Dentystycznych

Wonder-Art & Stom-Lab to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej. Wyróżnia nas doskonale wykwalifikowany zespół techników i kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie techniki dentystycznej.

Czytaj więcej

Muzykoterapia

Forma terapii wykorzystująca muzykę do poprawy zdrowia psychicznego i emocjonalnego pacjentów. Terapeuta wykorzystuje różne elementy muzyczne, aby wspierać procesy terapeutyczne i pomóc pacjentom w osiągnięciu lepszej równowagi psychicznej.

Czytaj więcej